داده هایت ، نداده هایت و گرفته هایت را شکر می گویم....

 

میخوام چشمهای قشنگت رو ببینم، دستهای کوچیکتو بگیرم تا مثل همیشه با گرمی دستات تنم گرم بشه و همه غصه های دلم برای یک لحظه با داغی احساست بسوزه!دستانم تشنه دستهای تو بود و شانه هایت تکیه گاه خستگی هایم، ولی چه کنم که هنوز قدرت درک خیلی مسائل رو نداری، هرچند که انقدر قشنگ و واضح یکسری موضوعات رو میفهمی که اصلاً باورم نمیشه که چهار سال بشتر نداری!دلم خیلی گرفته دیگه طاقتم تموم شده،دلم از آدمها خیلی گرفته... آدمهایی که بدون فکر کردن بدون اینکه یک لحظه بیندیشن و افکار بستشون و به کار بندازن و فقط وفقط میخوان اونطوری که دوست دارن و باب میلشون هست تصمیم بگیرن!

فقط میخوام بدونی خیلی زیباست بخاطر تو زیستن و برای تو ماندن و به پای تو سوختن و چه تلخ و غم انگیز است دور از تو بودن و برای تو گریستن و به تو نرسیدن! ای کاش میدونستی بدون تو و به دور از دستهای مهربونت زندگی چه ناشکیباست!

من از طرز نگاه تو امید مبهمی دارم، نگاهت را مگیر از من...که با آن عالمی دارم!!!

 

قلبهمیشه دوست دارمقلب

 

- عاشق اینه که در یخچال و باز کنه و مدتها داخلشو نکاه کنه تا بالاخره موفق بشه چیز جدیدی از توش پیدا کنه تا اینکه موفق شد:

آدرینا: آزاده این چیه؟

من: قره قروت دخترم

آدرینا: از این غلط غلوطا میدی بخورم!

/ 21 نظر / 36 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهره مامان کیانا

سلام عزیزم. وبلاگتون رو دیدم و دوست داشتم لینکتون کنم شما هم اگه دوست داشتید.......[گل][گل]

مامان اکرم

سلام آزاده جون چقدر این پستت غم داشت خواهر... این دخترک شیرین زبون رو 100 تا ماچش کن[ماچ]

مامان اکرم

راستش خیلی متوجه موضوع نشدم، ولی امیدوارم هرچی هست هر چه زودتر مشکلتون برطرف بشه عزیزم

محسن

سلام من یک قریبم و نمیدونم چی شد اومدم اینجا باورم نمیشه پدر مادرهایی هستن که تا اینقدر به به فکر بچه ها شو نن احسنت دست مریضا محسن مولایی کارشناس مهندشی تکنولوژی معماری از مشهد http://amoodarchitecture.blogfa.com

سلام من به طور اتفاقی اینجا اومدم. فقط میخواستم بگم اصلا قره قروت نخورید. بسیار مضره، هم خون و اسیدی میکنه و هم پوکی استخوان میاره. مراقب گلت باش

ملیحه مامان پرهام

عکسای دختر نازتودیدم ومطلبتونو خوندم . غمگین نوشتی. انشالله غمگین نباشی.اگه موافقی همدیگرو لینک کنیم.اگه لینک کردی با اسم پرهام عشق مامان ملیحه لینکم کن. من شمارو با جه اسمی لینک کنم؟